Dick23rk's Fresh Start: Mantis Nutrients Featuring MedicGrow's New Spectrum X+ 880w Light Panel

Those slimy slew sharks(pike) will eat anything. Hated catching them pike because they always wreck the line. Should check it after every battle with one of those.

Hope all is well , I have been busy this summer too although I love fishing and have not had time for that yet. Should make time to go with my dad one of these days. We go for the walleye.
 
Vítejte Jone! :Vítejte: Díky za zastavení.
Usaďte se, kdekoli se vám líbí, show by se měla brzy zlepšit. Dávejte pozor na některé z nás, někdy jsme trochu hloupí

Tyto ořechy jsou opravdu jednoduché a zatím jsem docela ohromen. Skutečná zkouška bude, jakmile otočíme na květinu. Zatím se drží i v dwc.

Pokud máte nějaké dotazy, komentáře nebo nesmyslné bláboly, které chcete rozbít, pak se jděte rovnou zeptat nebo to udělejte.
Csem tady noví a začal jsem sledovat tvůj deník od začátku a díky za popsání ohýbání konečně mi to někdo lajcky ukázal díky. Používáš automaty nebo jen feminyzovana semena?
 
Díky Reave, není to tak hezké, jak se zdá, ale určitě to funguje. Do této místnosti odešlo několik let.

: 19: velký Dickene!
Díky chlape! Je to docela šílené ve srovnání s jakýmkoli světlem, které jsem měl předtím. Myslel jsem, že moje vzduchem chlazené kukly jsou ty sračky, haha

Díky Jon. Musel bych říci, že čtení je to, co vydává, nemyslím si, že je tak vysoké, když světlo není sníženo. Hledal jsem tu aplikaci par metru, o které jsi mi psal, ale zatím není k dispozici pro Android, ale zdá se, že je to dobrá aplikace. Budu si muset hrát s několika dalšími pro srovnání.

Ano, ovladač vám poskytuje určitou kontrolu spektra, ale ne vlastní. Pokud získáte pruhy uv/ir, existují 4 nastavení. V1 a V1 + ir/uv, pak F1 a F1 + uv/ir. Později je projdu, až udělám úvodní příspěvek o světle.

Ano také stmívatelné od 30-100%, na tom obrázku jsem byl na 51%.

Přinejmenším jasnější než já : smích2:
Díky GDB

Díky jezdci! Někdy dnes budou sníženy. To byl jen rychlý včerejšek a test včera a pomohl rostlinám zvyknout si na nové světlo, aniž by je usmažil lol
Musím všechno zorganizovat a resetovat, nejspíš prozatím také sundám kapuci HID. Doufám, že dokážu udržet všech 12 pod tímto světlem, nekvetu je příliš velké, ještě jeden up-pot a brzy zasáhnu květinu
 
Hey buddy. Great journal for a great light.

Shame about the temp issues, happens to the best of us unless we can afford a 10k air conditioner/environmental controls hehe.

Just wondered how the light is to work with. I'm really interested in the ability to switch spectrums for the different stages.

How was the heat from it? I'm hoping to switch to full LED soon and am hoping this light can replace a HPS and LED combo which is what I usually use.
 
Back
Top Bottom